Seikluste otsimine mänguga Book of Ra Deluxe  

Novomatic sind alt ei vea. Selle ettevõtte mänguautomaadid on hinnas nii harilikes kasiinodes kui ka internetis. Enamikus Euroopa riikides on just Novomaticu mängud populaarsuselt edetabeli tipus. Küllap on paljud meist eneselegi teadmata nende loominguga kokku puutunud.

Slotimäng Book of Ra on kahtlemata üks levinumaid mänge maailmas. Selle klassikalises versioonis on viis rullikut ning üheksa panuseliini. Mängija võis valida, kas kasutab neist üht, kolme, viite, seitset või üheksat. Kuid miski pole nii hea, et seda ei saaks paremaks muuta.

 

Mängu uusversioon sai nimeks Book of Ra Deluxe ning kui olete esimest proovinud, siis uus versioon on kui kirss tordil. Kui klassikaline versioon meeldis, siis muretsema ei pea, kuna uus on vanaga väga sarnane, kuigi tehtud on mõningaid parandusi.

 

Deluxe’l on parem graafika, heli ning juurde on lisatud üks panuseliin. Välimus on tänapäevasem ja nauditavam, mistõttu näib esmalt mäng täiesti uuena. Teised muudatused sõltuvad sellest, kus portaalis te Book of Ra Deluxe’i mängite (tasuta kasiinomängud). Mõnel pool võib leida ka kuue rullikuga mängu, mida kutsutakse vahel Book of Ra 6’ks.

 

Kuna Novomatic ei soovinud riskida, siis jäid mängu põhiprintsiibid siiski esialgse versiooniga samaks. Mängu sisu on tõestanud, et see rahvale meeldib.

 

Mängija eesmärk on saada selline kombinatsioon, mis annab kõige suurema võidu. Mängus kasutatakse ka wild ning scatter sümboleid, mis tähendab, et kui ekraanil on kolm erisümbolit, algab boonusmäng.

 

Selles mängus on erisümboliks raamat ehk Book of Ra. Raamat avaneb ning valitakse üks juhuslik sümbol, mis saab eritähenduse. Kui ekraanile ilmub see sümbol, asendab see teised sümbolid samal rullikul. Need võivad tulla ka mitmele rullikule üheaegselt ning võitmiseks ei pea need asuma isegi järjest. Mida rohkem neid tuleb, seda rohkem ka võidate. Tasuta boonusmängu võidud on selle mängu puhul tihtipeale eriti suured ja magusad.